Agenda

Selecteer het evenement voor meer informatie en eventuele bijzonderheden.

Judo en Jiu Jitsu examens
dinsdag 12 december 2017
Sportpark Marienhoeve, Lekdijk Oost 13a, Wijk bij Duurstede

International Topjudotoernooi Haarlemmermeer
zaterdag 16 december 2017
Sportcomplex Koning Willem Alexander, Bennebroekerweg 800, Hoofddorp

instaptoernooi
zaterdag 16 december 2017
Sporthal Parijsch, Eendenkooi 3, Culemborg

International Topjudotoernooi Haarlemmermeer
zondag 17 december 2017
Sportcomplex Koning Willem Alexander, Bennebroekerweg 800, Hoofddorp

Nationaal Toernooi Gilze
zondag 7 januari 2018
Sporthal Achter de Tuintjes, Kapittelstraat 15, Gilze

Matsuru Dutch Open Espoir Toernooi
zaterdag 13 januari 2018
Indoorsportcentrum Eindhoven, Theo Koomenlaan 1, Eindhoven

10e Goederaadtoernooi
zaterdag 20 januari 2018
Sporthal de Sporthoeve, Vromade 1 2411 JL Bodegraven,

Twinkeltoernooi
zondag 21 januari 2018
Sporthal Achter de Tuintjes, Kapittelstraat 15, Gilze

31e Breedtesport toernooi
zondag 28 januari 2018
Sporthal Heuvelland, Ambachtsweg 8, Groesbeek

24e Rabobank internationaal judotoernooi Hoogland
zondag 4 februari 2018
Sporthal De Bieshaar, Breelandhof 8, Hoogland

11e Wijks Open
zondag 11 februari 2018
Sportpark Marienhoeve, Lekdijk Oost 13a, Wijk bij Duurstede

DK-18
zondag 18 februari 2018
Sporthal 't Riet, Laan der Verenigde Naties 84, Ede

Instaptoernooi
zaterdag 24 februari 2018
Sportcentrum Helsdingen, Westelijke Parallelweg 1, Vianen

NK -21
zaterdag 3 maart 2018
Jan Massinkhal, Nieuwe Dukenburgseweg 5, Nijmegen

20e OWB
zondag 4 maart 2018
Sporthal de Omganck, Molensingel 38, Wouw

NK-18
zaterdag 10 maart 2018
Topsportcentrum Leek, De Schelp 35, Leek

Groot Beuningen
zondag 11 maart 2018
Sporthal de Tinnegieter, Leigraagf 2, 6641 DK Beuningen

DK-15
zaterdag 17 maart 2018
Sporthal 't Riet, Laan der Verenigde Naties 84, Ede

10e Judo Toernooi Geldrop
zondag 25 maart 2018
Sporthal de Kievit, Linze 13, 5667 AH geldrop

Nationale Budodag Papendal
zaterdag 31 maart 2018
sportcentrum Papendal, Papendallaan 9, Arnhem

NK -15
zaterdag 7 april 2018
T-kwadraat, Olympiaplein 382, Tilburg

Judo toernooi Groot Houten
zondag 8 april 2018
Sporthal the Dome, Kruisboog 34, 3994 AE Houten

Internationaal Bartje toernooi
zaterdag 14 april 2018
Sporthal Olympus, Mr. Groen van Printererlaan 100, Assen

Open Capelse kampioenschappen
zaterdag 21 april 2018
Sporthal Schenkel, Capelseweg 39, Capelle aan den Ijssel

Lente toernooi Wehl
zaterdag 12 mei 2018
Sporthal Koningin Beatrixcentrum, Koningin Wilhelminastraat 12, 7031 AC Wehl

Districtkampioenschap jeugd teams Midden Nederland
zaterdag 19 mei 2018
sporthal 't Riet, Laan Der Verenigde Naties 85, Ede

Kaizen Tournament
zaterdag 19 mei 2018
Sporthal in de Bandert, De Brandertlaan 7, 6101 LZ Echt

30e Laauwik Toernooi
zaterdag 26 mei 2018
Sporthal de Triangel, Griftdijk Noord 9B, 6663AA Lent

Districtkampioenschap Midden Nederland -12
zaterdag 26 mei 2018
Sporthal 't Riet, Laan Der Verenigde Naties 85, Ede

44e international Tournament Venray
zaterdag 2 juni 2018
Evenementencomplex de Wetteling, Zuidsingel 2, 5802 EG Venray

Heide judo toernooi
zaterdag 2 juni 2018
Sporthal De Peppel, Peppelensteeg 1, Ede

Mahorakan Westland toernooi
zondag 10 juni 2018
Sporthal Westlandhal, Spinel 4, 2691 TM 's-Gravenzande

JCK Zomertoernooi
zaterdag 30 juni 2018
Sporthal de Boog, Krimpenerbosweg 2, 2923 LA Krimpen aan de Ijssel