Examens december 2011

Woensdag 14 en donderdag 15 december deden 72 judoka’s in de categorie witte tot oranje band examen. De examens werden afgenomen onder leiding judoleraren Frans Daniel en Dirk. Navolgend een overzicht van de kandidaten en hun behaalde graad:

 

ACHTERNAAM Tus VOORNAAM Judo Kyu Slip kleur EXAMEN
Bel de Hielke Geel  Wo 1e
Berg v/d Joris Wit Blauw Wo 1e
Bies  Jens Wit Bruin Wo 1e
Bosma  luca Wit Blauw Wo 1e
Dam van Kasten Wit Geel Wo 1e
Haver  Floris Wit Bruin Wo 1e
Klei de Sven Geel  Wo 1e
Lindeman  Yannick Wit Oranje Wo 1e
Rolvers  Tycho Wit Groen Wo 1e
Spanauf  Arthur Wit Blauw Wo 1e
Daatselaar  Fin Geel Groen Wo 2e
Galman  Ian Geel Groen Wo 2e
Geytenbeek  Jay Wit Blauw Wo 2e
Hennipman  Remco Geel Blauw Wo 2e
Hoogewerf  Ruud Wit Bruin Wo 2e
Kooten/Niekerk van Pepijn Geel  Wo 2e
Kosterman  Thyco Wit Bruin Wo 2e
Haarlem van Dylan Geel Groen Wo 2e
Lantinga  Job Geel Groen Wo 2e
Maijer  Rick Geel Groen Wo 2e
Monfils  Suraphon Wit Bruin Wo 2e
Stralen van Lucas Wit Bruin Wo 2e
Trommer  Jeroen Geel Groen Wo 2e
Andeweg  Lynn Geel Blauw Wo 3e
Bakker  Wilco Wit Bruin Wo 3e
Bemmel v/d Daniek Geel Groen Wo 3e
Engeleburg  Lavence Geel Blauw Wo 3e
Gier de Chavi Geel Blauw Wo 3e
Haak  Gijs Geel  Wo 3e
Jongbloed  Melissa Wit Bruin Wo 3e
Kosterman  Michael Wit Bruin Wo 3e
Loosekoot  Jorit Wit Bruin Wo 3e
Pol v/d Danilio Wit Bruin Wo 3e
Pol van Dylani Wit Bruin Wo 3e
Ruijter  Jens Geel Blauw Wo 3e
Vermeer  Bas Wit Bruin Wo 3e
Wit  Bastiaan Geel  Wo 3e
Zadelhoff  Thieme Wit Bruin Wo 3e
Andriessen  Dana Wit Blauw Do 1e
Augustin  Jason Wit Groen Do 1e
Beek van Stam Wit Blauw Do 1e
Garderen  Ramon Geel  Do 1e
Georgaracis  Zissios Wit Blauw Do 1e
Hardijzer  Koen Wit Groen Do 1e
Heusden van Laura Wit Groen Do 1e
Kooten van Stijn Wit Blauw Do 1e
Kooy  Patrick Geel  Do 1e
Laan van Bas Wit Groen Do 1e
Mars de Lissie Wit Groen Do 1e
Neven  Cas Wit Bruin Do 1e
Oever den Noah Geel Oranje Do 1e
Ottenhof  Jonne Wit Groen Do 1e
Ridder de Luuk Wit Oranje Do 1e
Sangers  Esmee Wit Bruin Do 1e
Sino  Joep Wit Blauw Do 1e
Venmaes  Daniele Wit Blauw Do 1e
Dijk van Mick Oranje  Do 2e
Berkenvelden  Thomas Wit Bruin Do 2e
Gelder van Mats Geel Bruin Do 2e
Jongeneel  Layla Wit Blauw Do 2e
KOORING  MEES Oranje  Do 2e
Kramer  Jesse Wit Blauw Do 2e
Lugto  Abigil Geel Groen Do 2e
Ottenhof  Stef Geel Bruin Do 2e
Puik  Espen Wit Bruin Do 2e
Ridder de Joeri Wit Groen Do 2e
ROOS  Noah Oranje  Do 2e
Sent  Maurits Geel Bruin Do 2e
SMITH  Julian Oranje  Do 2e
Sneider  Jorno Geel Bruin Do 2e
Verbeek  Daan Geel Bruin Do 2e