Wedstrijdagenda

Selecteer het evenement voor meer informatie en eventuele bijzonderheden.

  • januari 2020
  • 33ste Breedtsporttoernooi
    zondag 26 januari 2020
    Sporthal Heuvelland, Ambachtsweg 8, Groesbeek

  • februari 2020
  • Instaptoernooi Vianen
    zaterdag 1 februari 2020
    Sportcentrum Helsdingen, Westelijke Parallelweg 1, Vianen

    26e Internationaal Judotoernooi Hoogland
    zondag 2 februari 2020
    Sporthal De Bieshaar, Breelandhof 8, Hoogland

    40e Int. Judotoernooi VJV
    zaterdag 8 februari 2020
    Sporthal Holy Vlaardingen, Korhoenlaan 6, Vlaardingen

    Districtkampioenschap – 18 jaar MN
    zaterdag 15 februari 2020
    Sporthal 't Riet, Laan der Verenigde Naties 84, Ede

    13e Wijks Open
    zondag 16 februari 2020
    Sportpark Marienhoeve, Lekdijk Oost 13a, Wijk bij Duurstede

    NK -18
    zaterdag 29 februari 2020
    Sportcampus Zuiderpark, Mr. P. Droogleever Fortuynweg 24, Den Haag

  • maart 2020
  • Judotoernooi Groot Houten
    zondag 8 maart 2020
    Sporthal The Dome, Kruisboog 32, Houten

    Groot Beuningen judotoernooi
    zondag 15 maart 2020
    Sporthal de Tinnegieter, Leigraagf 2, 6641 DK Beuningen

    12e Judo Toernooi Geldrop
    zondag 29 maart 2020
    Sporthal de Kievit, Linze 13, 5667 AH geldrop

  • april 2020
  • Judo Berlicum Open 2020
    zondag 5 april 2020
    Sporthal Theereheide, Eikenlaan 5, Sint Michielsgestel

    Soeverijncup Belgie
    zaterdag 11 april 2020
    sportarena “de Soeverein, sportveldenstraat 10,, Lommel

    Soverein cup Belgie
    zondag 12 april 2020
    soeverein cup, sportveldenstraat 10, lommel

    Friese Masters
    zaterdag 18 april 2020
    Sportcomplex 't Gryn, Ieleane 1, Stiens

  • mei 2020
  • 25e Internationale Houvast Judotoernooi
    zaterdag 9 mei 2020
    Sporthal de Weijer, Hr. Van Scherpenzeelweg 22, Mierlo

    instaptoernooi Culemborg
    zaterdag 9 mei 2020
    Anton Geesink, Eendenkooi 3, Culemborg

    Districtskampioenschap Jeugdteams
    zaterdag 16 mei 2020
    Sporthal 't Riet, Laan der Verenigde Naties 84, Ede

    Districtkampioenschap – 12 jaar MN
    zaterdag 30 mei 2020
    Sporthal 't Riet, Laan der Verenigde Naties 84, Ede

    Kaizen Tournament
    zaterdag 30 mei 2020
    Sporthal in de Bandert, De Brandertlaan 7, 6101 LZ Echt

  • juni 2020
  • Westland toernooi Mahorokan
    zondag 14 juni 2020
    Sporthal Westlandhal, Spinel 4, 2691 TM 's-Gravenzande

    Flevoland Open International Judo Tournament
    zaterdag 20 juni 2020
    Sporthal 't Dok, Educalaan 3, 8251 GC Dronten

     Er zijn geen activiteiten Er zijn geen activiteiten